Aktuális pozíció: Offia.hu Irodai technika Iratmegsemmisítők
Bonsaii 3S16 iratmegsemmisítő
Keresztirányú vágás (4 x 35 mm), 12 lapot semmisít meg egyszerre, Megsemmisíti a bankkártyákat, tűzőkapcsokat, és CD/DVD-ket is (külön kosárral). 16 literes kihúzható kosár. Megsemmisítés 1 órán át megszakítás nélkül.
Márka:
Bonsaii
Garancia:
36 hónap
Temék kódja: B50010
Szállítási cím
|
|
A legkedvezőbb szállítás az Ön címére (kiválasztjuk a megfelelő fuvarozót) | Ingyenes |
Szállítási cím
|
|
Személyes átvétel - Packeta (egész Magyarország területén) | Ingyenes |
Termék neve
Nagy teljesítményű irodai iratmegsemmisítő, amely 4x35 mm nagyságúra darálja le a papírt (D szintű titoktartás - bizalmas). Egyszerre 12 db papírlapot darál le (A4/80g), problémamentesen megsemmisíti a tűzőkapcsokat is, így azokat nem kell eltávolítani darálás előtt. Megsemmisíti a CD, DVD, Blu-ray lemezeket ill. A bankkártyákat is, amelyeket egy külön kosárba darál le. Így a ledarált papír és a műanyag nem keveredik.
- A gép nagy előnye, hogy automatikusan hűti magát, így megszakítás nélkül akár 1 órán át is használhatja.
- Ami a gép zajszintjét illeti, ez az egyik leghalkabb iratmegsemmisítő a piacon, a darálás gyors és folyamatos. A halk működés és a hosszú élettartam biztosítása érdekében a gyártó Bonsaii Care Kit olajjal átitatott lapok használatát ajánlja.
- A gép vezérlése egy egyszerű érintőképernyő segítségével történik, amely három gombot (előre, hátra és kikapcsolás/bekapcsolás) és kettő kontrollégőt tartalmaz (papírelakadás, túlmelegedés). Az iratmegsemmisítő automatikus start/stop rendszerrel rendelkezik, amelyet optikai szenzor irányít. Ez kevésbé hajlamos a meghibásodásra, mint a mechanikus szenzor.
- A gép hasznos funkciója az automatikus védelem a papírelakadás ellen is, ha túl sok papírt helyez a gépbe, az megfordítja a darálás irányát, így jelzi, hogy csökkenteni kell a papír mennyiségét.
- A Bonsaii megsemmisítők a kivitelezésükkel is kitűnnek. Nem csak dizájnosak, de praktikusak is.
- A vásárlók szeretik a kihúzható kosarat (16 l kapacitás / 180 db papírlap), amely könnyen mozgatható. Az átlátszó ablaknak köszönhetően pedig látható, mennyire van tele a kosár.
- Praktikus megoldás a gép alján található kerekek, amelyek segítségével a 10 kg-os gépet bárki könnyedén mozgathatja.
- A gyártó gondolt az energia megtakarítására is. Készenléti állapotban a gép mindössze 0,5 W energiát fogyaszt, így azt nem kell minden használat után kikapcsolni.
- A gépre 3 év garancia vonatkozik, a vágó mechanizmusra pedig 7 év.
Műszaki paraméterek:
| Vágás típusa | keresztirányú vágás |
|---|---|
| Vágás nagysága | 4x35 mm |
| Titkosítási szint (DIN 66399 / NBÚ 2023) | P-4 / NNI 1 (fenntartott) |
| Aprítási kapacitás (A4/80g) | 12 lap |
| Kosár űrtartalma (kihúzható kosár) | 16 l |
| Aprítható (papíron kívül) |
Tűzőkapcsok és gemkapcsok
Bankkártyák CD/DVD |
| Garancia | 3 év |
| 7 év garancia a vágókésekre | Igen |
| Megsemisítő teljesítménye (A4/80 g) megszakítás nélküli megsemmisítés | 4000 lap |
| Zaj mértéke | 58 dB |
| A megsemmisítés gyorsasága | 3.67 cm/m |
| CD/DVD bemenet saját kosárral | Igen |
| Ventillátoros hűtőrendszer | Igen |
| Automatikus túlmelegedés elleni védelem | Igen |
| Automatikus védelem a papír elakadása ellen | Igen |
| Automatikus start/stop | Igen |
| A bemeneti nyílás szélessége | 220 mm |
| Megszakítás nélküli megsemmisítés ideje | 60 p |
| A motor hűtésének ideje | 20 p |
| Érintőkijelző | Igen |
| Eco mód | Igen |
| A papír kosarának űrmértéke (papírlapok számában megadva) | 180 lap |
| A CD/DVD kosár űrtartalma | 1.4 l |
| Kosár típusa | kihúzható |
| A motor teljesítménye | 200 W |
| Méretek | 345x240x520 mm |
| Súly | 10 kg |
| Szín | Fekete |
| NBU CZ tanúsítvány (2023) | Nem |
| NBÚ SK (2023) tanúsítvány | Nem |
| Kosár nélkül | Nem |
| Mélység | 24 cm |
| Visszafelé járatás | Igen |
| Magasság | 52 cm |
| Szélesség | 34.5 cm |
Új kérdés/megjegyzés
Átlagos értékelés 100 %. 4 vásárló értékelte.
-
Ellenőrzött felhasználó - 100%11.07.2023
-
Ellenőrzött felhasználó - 100%29.11.2019
-
Ellenőrzött felhasználó - 100%26.06.2017
-
Ellenőrzött felhasználó - 100%11.11.2016








