Aktuális pozíció: Offia.hu Irodai technika Iratmegsemmisítők
Genie 1200X iratmegsemmisítő
Nagyobb iratmegsemmisítő keresztvágással alkalomszerű használatra.
Márka:
Genie
Garancia:
24 hónap
Temék kódja: G12610
Szállítási cím
|
|
A legkedvezőbb szállítás az Ön címére (kiválasztjuk a megfelelő fuvarozót) | Ingyenes |
Szállítási cím
Termék neve
A Genie 1200X iratmegsemmisítő segíti adatai védelmét otthonában vagy kisebb irodában. Egyszerre 12 normál lap (A4/80g) vagy egy bankkártya aprítható vele kb. 5x45 mm-es darabokra. A 21 liter űrtartalmú műanyag kosárba közel 190 megsemmisített papír fér.
Az iratmegsemmisítő egyik előnye, hogy a kosáron lévő átlátszó ablakon időben látjuk, hogy mikor szükséges kiüríteni a tartályt. Így könnyen elkerülhető a tartályt túltöltése és az aprító mechanizmus túlterhelése. A kosár kiürítése során segít a praktikus lehajtható fogantyú, melynél fogva felemelhető az iratmegsemmisítő fej.
- Az aprítás automatikusan beindul, amint papírt helyez a nyílásba.
- A papír megsemmisítése után a készülék automatikusan leáll.
- Az iratmegsemmisítő visszafelé is járatható.
Műszaki paraméterek:
| Vágás típusa | keresztirányú vágás |
|---|---|
| Vágás nagysága | 5x45 mm |
| Aprítási kapacitás (A4/80g) | 12 lap |
| Kosár űrtartalma (kihúzható kosár) | 21 l |
| Aprítható (papíron kívül) | Bankkártyák |
| Megsemisítő teljesítménye (A4/80 g) megszakítás nélküli megsemmisítés | 130 lap |
| Zaj mértéke | 70 dB |
| A megsemmisítés gyorsasága | 2.67 cm/m |
| Automatikus start/stop | Igen |
| A bemeneti nyílás szélessége | 235 mm |
| Megszakítás nélküli megsemmisítés ideje | 2 p |
| A papír kosarának űrmértéke (papírlapok számában megadva) | 190 lap |
| A motor teljesítménye | 220 W |
| Méretek | 321x465x200 mm |
| Súly | 4.6 kg |
| Szín | Fekete |
| Automata adagoló (autofeeder) | |
| Kosár nélkül | Nem |
| Visszafelé járatás | Igen |
FE_PRODUCT_ALTERNATIVE_PRODUCTS
Kategóriák: Iratmegsemmisítők
-
Genie Shredder Oil
Iratmegsemmisítők karbantartására szolgáló olaj. Kifejezetten a keresztvágásúakhoz ajánlott. Űrtartalma 400 ml.
Raktáron 5-10 db Raktáron a beszállítónál > 10 db6 990 Ft -
Genie Oil Paper for Shredder
Az iratmegsemmisítő egyszerű, gyors, pontos és tiszta karbantartásához. 6 darabos csomagolás.
Raktáron > 10 db Raktáron a beszállítónál > 10 db3 390 Ft
Új kérdés/megjegyzés
Átlagos értékelés 100 %. 1 vásárló értékelte.
-
Ellenőrzött felhasználó - 100%09.12.2020


