Aktuális pozíció: Offia.hu Irodai technika Iratmegsemmisítők
Irat-, CD és bankkártya megsemmisítő teleszkópos karral, Genie 245CD
Kis méretű iratmegsemmisítő kis mennyiségű papír, CD/DVD és bankkártya aprítására. A teleszkópos kar lehetővé teszi egy közönséges szemétkosárra való elhelyezését is.
Márka:
Genie
Temék kódja: G11644
Szállítási cím
|
|
A legkedvezőbb szállítás az Ön címére (kiválasztjuk a megfelelő fuvarozót) | 1 790 Ft |
Szállítási cím
|
|
Személyes átvétel - Packeta (egész Magyarország területén) | 1 564 Ft |
Termék neve
A Genie 245CD iratmegsemmisítő megvédi adatait az otthonában vagy egy kis irodában is. Aprítson egyszerre 5 db A4/80g nagyságú papírlapot 7 mm szélességű csíkokra. A 12 literes kosárba kb. 40 ledarált papír fér bele.
A gépen található egy másik, 123 mm szélességű nyílás is, amelyen keresztül ledarálhatja a CD/DVD-t vagy a bankkártyákat is. A CD-t kb. 3 darabra vágja szét, amely egy kivehető, különálló kosárba potyog bele, így nem keveredik a papír és a műanyag hulladék.
Ennek a gépnek az előnye a teleszkópos kar, amelynek köszönhetően a daráló fejet bármilyen kosárra ráhelyezheti. Mire is jó ez? Ha a gépet tényleg csak ritkán használja, a hozzá tartozó kosarat kidobhatja, agy másra használhatja fel, így helyet spórol. Ha pedig szeretne valamit aprítani, a fejet ráhelyezi egy bármilyen másik kosárra, és már kezdheti is a munkát.
- A papír darálása automatikusan elindul, amint azt belehelyezi a gépbe.
- Az egész papír ledarálása után a gép megáll.
- A papír elakadása esetén meg kell nyomni a "clear" funkciót, amely leállítja a daráló mechanizmust.
- A gép fordított módba is átkapcsolható. Ez aktiválja a CD/DVD/kártyák darálását.
Műszaki paraméterek:
| Vágás típusa | csíkokra vágás |
|---|---|
| Vágás nagysága | 7 mm |
| Titkosítási szint (DIN 66399 / NBÚ 2023) | P-1 |
| Aprítási kapacitás (A4/80g) | 5 lap |
| Kosár űrtartalma (kihúzható kosár) | 12 l |
| Aprítható (papíron kívül) |
Bankkártyák
CD/DVD |
| Zaj mértéke | 72 dB |
| A megsemmisítés gyorsasága | 3.7 cm/m |
| Automatikus start/stop | Igen |
| A bemeneti nyílás szélessége | 220 mm |
| A papír kosarának űrmértéke (papírlapok számában megadva) | 40 lap |
| A motor teljesítménye | 120 W |
| Méretek | 340x340x150 mm |
| Súly | 1.5 kg |
| NBU CZ tanúsítvány (2023) | Nem |
| NBÚ SK (2023) tanúsítvány | Nem |
| Kosár nélkül | Nem |
| Visszafelé járatás | Igen |
FE_PRODUCT_ALTERNATIVE_PRODUCTS
Kategóriák: Iratmegsemmisítők
-
Genie Shredder Oil
Iratmegsemmisítők karbantartására szolgáló olaj. Kifejezetten a keresztvágásúakhoz ajánlott. Űrtartalma 400 ml.
Raktáron 5-10 db Raktáron a beszállítónál > 10 db6 990 Ft -
Genie Oil Paper for Shredder
Az iratmegsemmisítő egyszerű, gyors, pontos és tiszta karbantartásához. 6 darabos csomagolás.
Raktáron > 10 db Raktáron a beszállítónál > 10 db3 390 Ft
Új kérdés/megjegyzés
Átlagos értékelés 100 %. 1 vásárló értékelte.
-
Ellenőrzött felhasználó - 100%29.03.2018