Aktuális pozíció: Offia.hu Irodai technika Iratmegsemmisítők
Genie 250CD black/silver iratmegsemmisítő
Kis méretű iratmegsemmisítő kisebb mennyiségű papír, CD/DVD ill. műanyag kártya alkalmankénti megsemmisítésére.
Márka:
Genie
Temék kódja: G11168
Szállítási cím
|
|
A legkedvezőbb szállítás az Ön címére (kiválasztjuk a megfelelő fuvarozót) | 1 790 Ft |
Szállítási cím
|
|
Személyes átvétel - Packeta (egész Magyarország területén) | 1 564 Ft |
Termék neve
A Genie 250CD iratmegsemmisítő segíti adatai védelmét otthonában vagy kisebb irodában. Egyszerre 7 normál lap (A4/80g) aprítható vele (tűzőkapcsok is) kb. 7 mm széles csíkokra. A 13 liter űrtartalmú műanyag kosárba közel 40 megsemmisített papír fér.
Ez az iratmegsemmisítő ezen kívül rendelkezik egy másik, 123 mm széles bemenettel, ezen keresztül CD/DVD és egyéb műanyag kártya semmisíthető meg. Ez a nyílás 4 részre vágja a CD-t, mely ezután egy különálló szemetesbe esik, így nem keveredik a műanyag és a papír hulladék.
- Az aprítás automatikusan beindul, amint papírt helyez a nyílásba.
- A papír megsemmisítése után a készülék automatikusan leáll.
- A készülék túlterhelése esetén a "clear" funkciót aktiválva kitisztítható az aprító mechanizmus.
- Az iratmegsemmisítő visszafelé is járatható, így férhetünk hozzá a CD/DVD/kártya megsemmisítő nyíláshoz.
Műszaki paraméterek:
| Vágás típusa | csíkokra vágás |
|---|---|
| Vágás nagysága | 7 mm |
| Titkosítási szint (DIN 66399 / NBÚ 2023) | P-1 |
| Aprítási kapacitás (A4/80g) | 7 lap |
| Kosár űrtartalma (kihúzható kosár) | 13 l |
| Aprítható (papíron kívül) |
Bankkártyák
CD/DVD |
| Zaj mértéke | 74 dB |
| A megsemmisítés gyorsasága | 4.2 cm/m |
| Automatikus start/stop | Igen |
| A bemeneti nyílás szélessége | 220 mm |
| A papír kosarának űrmértéke (papírlapok számában megadva) | 40 lap |
| Méretek | 320x290x150 mm |
| Súly | 2.7 kg |
| Szín | Fekete |
| NBU CZ tanúsítvány (2023) | Nem |
| NBÚ SK (2023) tanúsítvány | Nem |
| Kosár nélkül | Nem |
| Visszafelé járatás | Igen |
FE_PRODUCT_ALTERNATIVE_PRODUCTS
Kategóriák: Iratmegsemmisítők
-
Genie Shredder Oil
Iratmegsemmisítők karbantartására szolgáló olaj. Kifejezetten a keresztvágásúakhoz ajánlott. Űrtartalma 400 ml.
Raktáron 5-10 db Raktáron a beszállítónál > 10 db6 990 Ft -
Genie Oil Paper for Shredder
Az iratmegsemmisítő egyszerű, gyors, pontos és tiszta karbantartásához. 6 darabos csomagolás.
Raktáron > 10 db Raktáron a beszállítónál > 10 db3 390 Ft


