Aktuális pozíció: Offia.hu Irodai technika Iratmegsemmisítők
GENIE 580XCD iratmegsemmisítő fehér
Iratmegsemmisítő keresztvágással alkalomszerű használatra. CD/DVD és bankkártya is megsemmisíthető vele.
Márka:
Genie,
580XCD
Temék kódja: G12419
Szállítási cím
|
|
A legkedvezőbb szállítás az Ön címére (kiválasztjuk a megfelelő fuvarozót) | Ingyenes |
Szállítási cím
|
|
Személyes átvétel - Packeta (egész Magyarország területén) | Ingyenes |
Termék neve
Egyéb termékváltozatok (0)
A Genie 580XCD iratmegsemmisítő segíti adatai védelmét otthonában vagy kisebb irodában. Egyszerre 10 normál lap (A4/80g) aprítható vele (tűzőkapcsok is) apró, kb. 4x18 mm méretű darabokra. A 21 liter űrtartalmú műanyag kosárba közel 220 megsemmisített papír fér.
Ez az iratmegsemmisítő ezen kívül rendelkezik egy másik, 123 mm széles bemenettel, ezen keresztül CD/DVD és egyéb műanyag kártya semmisíthető meg. Ez a nyílás 4 részre vágja a CD-t, mely ezután egy különálló szemetesbe esik, így nem keveredik a műanyag és a papír hulladék.
Az iratmegsemmisítő egyik előnye, hogy egy átlátszó ablakon keresztül időben látjuk, hogy mikor szükséges kiüríteni a tartályt. Így könnyen elkerülhető a tartály túltöltése és az aprító mechanizmus túlterhelése.
- Az aprítás automatikusan beindul, amint papírt helyez a nyílásba.
- A papír megsemmisítése után a készülék automatikusan leáll.
- Az iratmegsemmisítő visszafelé is járatható.
- Praktikus fogantyújának köszönhetően a gép könnyen kezelhető (pl. a tartály kiürítése során).
Műszaki paraméterek:
| Vágás típusa | keresztirányú vágás |
|---|---|
| Vágás nagysága | 4x18 mm |
| Titkosítási szint (DIN 66399 / NBÚ 2023) | P-4 / NNI 1 (fenntartott) |
| Aprítási kapacitás (A4/80g) | 10 lap |
| Kosár űrtartalma (kihúzható kosár) | 21 l |
| Aprítható (papíron kívül) |
Tűzőkapcsok és gemkapcsok
Bankkártyák CD/DVD |
| Zaj mértéke | 70 dB |
| A megsemmisítés gyorsasága | 2.5 cm/m |
| Automatikus start/stop | Igen |
| A bemeneti nyílás szélessége | 220 mm |
| A papír kosarának űrmértéke (papírlapok számában megadva) | 220 lap |
| A motor teljesítménye | 220 W |
| Méretek | 450x350x220 mm |
| Súly | 3.45 kg |
| NBU CZ tanúsítvány (2023) | Nem |
| NBÚ SK (2023) tanúsítvány | Nem |
| Kosár nélkül | Nem |
| Visszafelé járatás | Igen |
FE_PRODUCT_ALTERNATIVE_PRODUCTS
Kategóriák: Iratmegsemmisítők
-
Genie Shredder Oil
Iratmegsemmisítők karbantartására szolgáló olaj. Kifejezetten a keresztvágásúakhoz ajánlott. Űrtartalma 400 ml.
Raktáron 5-10 db Raktáron a beszállítónál > 10 db6 990 Ft -
Genie Oil Paper for Shredder
Az iratmegsemmisítő egyszerű, gyors, pontos és tiszta karbantartásához. 6 darabos csomagolás.
Raktáron > 10 db Raktáron a beszállítónál > 10 db3 390 Ft







