Aktuális pozíció: Offia.hu Irodai technika Iratmegsemmisítők
GENIE 580XCD Plus iratmegsemmisítő
Iratmegsemmisítő keresztvágással alkalomszerű használatra. CD/DVD és bankkártya is megsemmisíthető vele.
Márka:
Genie,
580XCD
Temék kódja: G12218
Szállítási cím
|
|
A legkedvezőbb szállítás az Ön címére (kiválasztjuk a megfelelő fuvarozót) | Ingyenes |
Szállítási cím
|
|
Személyes átvétel - Packeta (egész Magyarország területén) | Ingyenes |
Termék neve
A Genie 580XCD Plus iratmegsemmisítő segíti adatai védelmét otthonában vagy kisebb irodában. Egyszerre 10 normál lap (A4/80g) aprítható vele (tűzőkapcsok is) apró, kb. 5x18 mm méretű darabokra. A 21 liter űrtartalmú műanyag kosárba közel 220 megsemmisített papír fér.
Ez az iratmegsemmisítő ezen kívül rendelkezik egy másik, ezen keresztül CD/DVD és egyéb műanyag kártya semmisíthető meg. Ez a nyílás 3 részre vágja a CD-t.
Az iratmegsemmisítő egyik előnye, hogy egy átlátszó ablakon keresztül időben látjuk, hogy mikor szükséges kiüríteni a tartályt. Így könnyen elkerülhető a tartály túltöltése és az aprító mechanizmus túlterhelése.
- Az aprítás automatikusan beindul, amint papírt helyez a nyílásba.
- A papír megsemmisítése után a készülék automatikusan leáll.
- Az iratmegsemmisítő visszafelé is járatható.
- Praktikus fogantyújának köszönhetően a gép könnyen kezelhető (pl. a tartály kiürítése során).
Műszaki paraméterek:
| Vágás típusa | keresztirányú vágás |
|---|---|
| Titkosítási szint (DIN 66399 / NBÚ 2023) | P-4 / NNI 1 (fenntartott) |
| Aprítási kapacitás (A4/80g) | 10 lap |
| Kosár űrtartalma (kihúzható kosár) | 21 l |
| Aprítható (papíron kívül) |
Bankkártyák
CD/DVD |
| Zaj mértéke | 72 dB |
| A megsemmisítés gyorsasága | 2.67 cm/m |
| Automatikus túlmelegedés elleni védelem | Igen |
| Automatikus start/stop | Igen |
| A bemeneti nyílás szélessége | 220 mm |
| A papír kosarának űrmértéke (papírlapok számában megadva) | 220 lap |
| A motor teljesítménye | 220 W |
| Súly | 4.9 kg |
| Szín | Fekete |
| Automata adagoló (autofeeder) | |
| NBU CZ tanúsítvány (2023) | Nem |
| NBÚ tanúsítvány CD/DVD (Cseh Köztársaság) | Nem |
| NBÚ SK (2023) tanúsítvány | Nem |
| Kosár nélkül | Nem |
| Visszafelé járatás | Igen |
Kapcsolódó termékek
-
Genie Shredder Oil
Iratmegsemmisítők karbantartására szolgáló olaj. Kifejezetten a keresztvágásúakhoz ajánlott. Űrtartalma 400 ml.
Raktáron > 10 db Raktáron a beszállítónál > 10 db6 990 Ft -
Genie Oil Paper for Shredder
Az iratmegsemmisítő egyszerű, gyors, pontos és tiszta karbantartásához. 6 darabos csomagolás.
Raktáron > 10 db Raktáron a beszállítónál > 10 db3 390 Ft
Új kérdés/megjegyzés
Átlagos értékelés 80 %. 2 vásárló értékelte.
-
Ellenőrzött felhasználó - 100%15.06.2025
Érvek : jól aprít még nagyobb mennyiséget is
-
Ellenőrzött felhasználó - 60%21.01.2024
Érvek : Tényleg darálékká zúzza a papírt
Összegzés: -Elég zajos
-Nem értem, miért nem "eszi meg" a tűzőkapcsokat is, amikor ez ma már szinte szabvány, de számomra ez nem annyira lényeges probléma



